Klimatyzacja Szubin

Jeśli poszukujesz klimatyzacji w okolicy miejscowości Szubin to dobrze trafiłeś. Jesteśmy zespołem z ponad 13-letnim doświadczeniem w zakresie utrzymania ciepła i chłodu w mieszkaniu, domu czy przestrzeni biurowej. Kompleksowo świadczmy również serwis klimatyzacji. Dobrze wiemy, że niektóre awarie nie mogą czekać. Zadzwoń do nas – większość awarii naprawiamy przy pierwszej wizycie. Jesteśmy jedynym salonem z klimatyzacją w Szubinie.

Klimatyzacja Szubin – salon i sklep

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie na ekspozycji zobaczysz najnowsze modele topowych producentów. Wybierz z oferty, umów termin dostawy oraz montażu i ciesz się klimatyzacją nawet w ciągu 48 godzin! Wygodniej online? Przejrzyj aktualną ofertę.

Salon z klimatyzacją

Pracujemy od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do godziny 16:00. Jeśli chcesz się z nami spotkać w późniejszych godzinach, zadzwoń i umów się na spotkanie w godzinach wieczornych. Również w weekendy!

Lokalizacja

Znajdziesz nas na ulicy Kcyńskiej 45 (koło stacji Huzar) w Szubinie. Kliknij tutaj, aby przejść do Google Maps.

Klimatyzacja Szubin – serwis i konserwacja 

Urządzenia które pracują przy dużym udziale wilgotności wymagają szczególnej opieki. To dzięki cyklicznej konserwacji utrzymasz czystość i wydajność maszyny.

Serwis

Awaria klimatyzacji? Klimatyzacja nie chłodzi, bądź nie pracuje tak jak powinna? Zadzwoń, zgłoś awarię – pomożemy jak najszybciej to możliwe.

Konserwacja

Cykliczna konserwacja wydłuża żywotność urządzenia. Zadbaj o sprzęt i jakość powietrza. Brak okresowej kontroli może być przyczyną zagrzybienia, zatarcia wewnątrz aparatury.

Klimatyzacja Szubin – serwis i konserwacja

Kontakt

Telefon 24/7

+48 533 944 931
+48 601 931 216