Pompy ciepła Szubin

Czy pompa ciepła będzie odpowiednia do Twojego domu? Wystarczająco ogrzeje mieszkanie? Będzie wydajna? I co najważniejsze, czy będzie ekonomiczna? Jeśli zastanawiasz się nad tego typu pytaniami – to skorzystaj z naszej pomocy. Co najważniejsze, w ramach darmowej konsultacji odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. W każdej chwili możesz odwiedzić nas w naszym salonie, jedynym miejscu z pompami ciepła w Szubinie.

Pompy ciepła Szubin – salon i sklep

Nie kupuj kota w worku z niepewnego źródła. Postaw na sprawdzony i zaufany sklep z doświadczonym personelem. Pomożemy i dobierzemy odpowiednią pompę ciepłą do Twoich wymagań. Chcesz się rozejrzeć przed kontaktem? Ofertę możesz zobaczyć również online – kliknij tutaj.

Salon z pompami ciepła

Pompy ciepła w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Będąc dystrybutorem marki Rotenso mamy dostęp do najświeższych dostaw sprzętu. Jedną z dostaw możesz zobaczyć na zdjęciu obok.

Lokalizacja

Jeśli używasz map Google, skorzystaj z instrukcji dojazdu w aplikacji, wystarczy, że klikniesz tutaj. Nasz salon znajdziesz na ulicy Kcyńskiej 45 w miejscowości Szubin.

Pompy ciepła Szubin – serwis i konserwacja 

Pamiętaj, aby wykonać przegląd pompy ciepła w ciągu pierwszych 12 miesięcy od daty zakupu – utrzymanie maszyny w dobrym stanie pozwoli Ci się cieszyć bezawaryjnym urządzeniem o wiele dłużej.

Serwis

Problem z pompą ciepła? Czujnik temperatury, czy ciśnienia jest uszkodzony? Sprężarka pracuje zbyt głośno? Pamiętaj o wyborze doświadczonej i autoryzowanej przez producenta pomp firmy. Likwidujemy większość awarii już przy pierwszej wizycie.

Konserwacja

Większość producentów w ramach warunków gwarancji na swoje urządzenia wymaga od użytkowników cyklicznego przeglądu. Pompy pracują nawet do 3500-4000 godzin rocznie. Aby zachować dobry stan techniczny, należy dokonać serwisu sprawdzającego.

Pompy Ciepła

Kontakt

Telefon 24/7

+48 533 944 931
+48 601 931 216