Ruszt żeliwny Lechma

Jesteśmy jednym z największych w kraju dystrybutorem akcesoriów do urządzeń grzewczych marki Lechma. Pomimo zakończenia działalności firmy otrzymujemy wiele zapytań dotyczących serwisu, oraz wymiany części w piecach i kominkach producenta, w tym również dostępności zamienników rusztów żeliwnych.

✔️ Od ponad 15 lat montujemy i serwisujemy urządzenia Lechma
✔️ Akcesoria i urządzenia pozyskujemy od tych samych dostawców co produkty marka Lechma
✔️ Nie możesz znaleźć swojego produktu? Inne modele i akcesoria dostępne są od ręki – skontaktuj się z nami
✔️ Wysyłka na terenie całego kraju – DHL
✔️ Możliwość montażu, serwisu
✔️ Są awarie, które nie mogą czekać – pracujemy 24/7 📍

Ruszt żeliwny PL-190

Ruszt Lechma PL190

Najwyższej jakości zamiennik do wkładów kominkowych Lechma. Kratka żeliwna polskiej produkcji w pełni pasująca do modelu PL190. Masywny, o wadze oryginalnego produktu – 11 kilogramów. Przejdź do karty produktu – kliknij tutaj.

Ruszt Lechma PP190

Najwyższej jakości zamiennik do wkładów kominkowych Lechma. Kratka żeliwna polskiej produkcji w pełni pasująca do modelu PP190. Masywny, o wadze oryginalnego produktu – 11 kilogramów.

Ruszt kominkowy został wykonany z podłużnych prętów i został zaprojektowany tak, aby zapewnić idealny ciąg w kominku. Spełnia on wszystkie standardy założone przez producenta. Przejdź do strony produktu – kliknij tutaj.

Ruszt PP190

Ruszt Lechma PL500

Najwyższej jakości zamiennik do wkładów kominkowych Lechma. Kratka żeliwna polskiej produkcji w pełni pasująca do modelu PL500. Masywny, o wadze oryginalnego produktu – 11 kilogramów.kliknij tutaj.

Ruszt Lechma PP210

Najwyższej jakości zamiennik do wkładów kominkowych Lechma. Kratka żeliwna polskiej produkcji w pełni pasująca do modelu PP210. Masywny, o wadze oryginalnego produktu – 11 kilogramów.

Ruszt kominkowy został wykonany z podłużnych prętów i został zaprojektowany tak, aby zapewnić idealny ciąg w kominku. Spełnia on wszystkie standardy założone przez producenta. Więcej szczegółów – kliknij tutaj.

Ruszt żeliwny Lechma PL210
Ruszt sztabkowy

Ruszt sztabkowy Lechma

Najwyższej jakości zamiennik do wkładów kominkowych Lechma. Kratka żeliwna polskiej produkcji w pełni pasująca do modelu z rusztem sztabkowym. Masywny, o wadze oryginalnego produktu. Przejdź do karty produktu – kliknij tutaj.

Nie znalazłeś
produktu?

Nic straconego! Zadzwoń do nas, pomożemy:

+48 533 944 931
+48 601 931 216