Piec na Pellet Bydgoszcz

Piece na pellet to ekonomiczne i wydajne źródło ciepła. Kompleksowo doradzimy w wyborze, pomożemy w transporcie, montażu i późniejszym serwisie. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek producentów tj. Wentor, Hitze, Cadel czy MCZ. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi partnerami oferujemy piece w cenie producenta. Porozmawiaj z naszym konsultantem o nowej ofercie na 2024 rok ⇨ +48 533 944 931.

Specjaliści od Ciepła to projekt z setkami realizacjami i ponad 15-letnim doświadczeniem z zakresu utrzymania ciepła w polskich domach. Poznaj nasze oceny z Google:

Marta Hasiak
Marta Hasiak
2024-05-11
Serdecznie polecam! Szybko, sprawnie i bezproblemowo
Lucyna Konopka
Lucyna Konopka
2024-03-25
Wykonawca jest fachowcem bardzo uczynnym, solidnym, godnym zaufania i polecenia. Liczę na dalszą dobrą współpracę.
Ryszard Broniewicz
Ryszard Broniewicz
2024-02-23
Polecam firmę Specjaliści od ciepła - "zero" przesady w nazwie firmy ! Życzyłbym sobie spotykać wyłącznie tak dobrze zorganizowanych i fachowych specjalistów w każdej dziedzinie. Dziękuję za współpracę.
Malgorzata Lubiak
Malgorzata Lubiak
2023-09-16
Bardzo polecam firmę, rzetelni i profesjonalni fachowcy. Pan Przemek bardzo miły i pomocny człowiek.
Łukasz Cheńko
Łukasz Cheńko
2023-06-17
Bardzo polecma firmę Specjaliścii od Ciepła,a zwłaszcza pana Przemka za fachową robotę wymianę szyby w kominku Lechma,fachwiec wymienił nowe uszczelki pod szybą jak i od środka paleniska,zdarł starą farbę,pomalował ją,dał nowy silikon, Bardzo polecamy pana Przemka!!!
Joanna Paszkiet
Joanna Paszkiet
2023-03-10
Super obsługa. Bardzo szybka realizacja Polecam!!!
Krzysztof Kolanowski
Krzysztof Kolanowski
2022-08-10
Jestem bardzo zadowolony z serwisu mojego pieca profesjonalni i fachowo Polecam Super Cena też Ok
Cyprian tałuć
Cyprian tałuć
2022-06-10
Fachowe doradztwo. Polecam

image

Jaki piec na pellet w 2024?

Oferujemy różne modele pieców na pellet, w tym modele premium, które oferują efektywność i najnowsze technologie grzewcze, utrzymując przy tym ponadczasowy styl. Każdy z modeli jest konstruowany z najwyższej jakości materiałów zapewniające długą żywotność, niezawodność i energooszczędność.

Fachowy serwis pieców na pellet Bydgoszcz

Od kilkunastu lat serwisujemy urządzenia grzewcze każdego typu. Za nami setki udanych realizacji i zadowolonych klientów. Jeśli potrzebujesz szybkiej i profesjonalnej pomocy – zadzwoń do nas już dziś. Są awarie które nie mogą czekać, każde zgłoszenie traktujemy priorytetowo.

Serwis

Piec na pellet nie działa jak powinien? Nie utrzymuje temperatury? Sterownik resetuje się po jakimś czasie? Piec nie jest szczelny? Bez obaw, zadzwoń do nas już dziś – pomożemy natychmiastowo usunąć awarię.

Konserwacja

Odpowiednio serwisowany i konserwowany sprzęt posłuży na lata. Nie bagatelizuj podstawowych oznak zużycia sprzętu – im wcześniej zareagujesz tym mniejsze koszty poniesiesz. Znacząco wydłużysz również żywotność urządzenia.